Cautare
 
 

Rezultate pe:
 

 


Rechercher Cautare avansata

Noiembrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar Calendar


E-mailuri oficiale ale Deputaţilor României (legislatura 2016-2020)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

E-mailuri oficiale ale Deputaţilor României (legislatura 2016-2020)

Mesaj Scris de AntiOUG13 la data de Mar Feb 28, 2017 6:05 pm

Nume Deputat Prenume Deputat Adresă de e-mail

Alexe Costel costel.alexe@cdep.ro
Andronache Gabriel gabriel.andronache@cdep.ro
Babuş Radu radu.babus@cdep.ro
Balan Ioan ioan.balan@cdep.ro
Banias Mircea Marius mirceabanias@cdep.ro

Băişanu Ştefan-Alexandru stefan.baisanu@cdep.ro
Bănicioiu Nicolae nbanicioiu@cdep.ro
Bejinariu Eugen eugen.bejinariu@cdep.ro
Boboc Valentin Gabriel boboc.valentin@cdep.ro
Bode Lucian Nicolae lucian.bode@cdep.ro
Borza Remus-Adrian remus.borza@cdep.ro

Bucura-Oprescu Simona simona.bucuraoprescu@cdep.ro
Buican Cristian cristian.buican@cdep.ro
Bumb Sorin-Ioan sorin.bumb@cdep.ro
Calotă Florică Ică florica.calota@cdep.ro
Călin Ion ion.calin@cdep.ro
Căprar Dorel-Gheorghe dorel.caprar@cdep.ro
Cătăniciu Steluţa-Gustica steluta.cataniciu@cdep.ro
Cherecheş Florica florica.chereches@cdep.ro
Chiriţă Dumitru dumitru.chirita@cdep.ro
Ciocan Dan dan.ciocan@cdep.ro
Cîmpeanu Sorin Mihai mscimpeanu@cdep.ro

Cîtea Vasile vasile.citea@cdep.ro

Constantin Daniel daniel.constantin@cdep.ro
Cozmanciuc Corneliu-Mugurel corneliu.cozmanciuc@cdep.ro
Cucşa Marian-Gheorghe cucsamarian@cdep.ro

Cupă Ion ion.cupa@cdep.ro
Cupşa Ioan ioan.cupsa@cdep.ro
Dîrzu Ioan ioan.dirzu@cdep.ro
Dobre Victor Paul victor.dobre@cdep.ro
Drăghici Mircea-Gheorghe mircea.draghici@cdep.ro
Dumitrache Ileana Cristina cristina.dumitrache@cdep.ro
Fădor Angelica angelica.fadar@cdep.ro
Firczak Iulius Marian iulius.firczak@cdep.ro

Florea Damian damian.florea@cdep.ro
Florea Oana-Consuela oana.florea@cdep.ro

Ganţ Ovidiu Victor ovidiu.gant@cdep.ro
Gavrilescu Graţiela Leocadia gratiela.gavrilescu@cdep.ro
Gerea Andrei Dominic andrei.gerea@cdep.ro
Gheorghe Andrei Daniel daniel.gheorghe@cdep.ro
Gheorghe Tinel tinel.gheorghe@cdep.ro
Ghera Giureci-Slobodan slobodan.ghera@cdep.ro
Grosaru Andi-Gabriel andi.grosaru@cdep.ro
Gudu Vasile vasile.gudu@cdep.ro
Heiuş Lucian-Ovidiu lucian.heius@cdep.ro
Iancu Iulian iancu.iulian@cdep.ro
Ibram Iusein ibram.iusein@cdep.ro
Ignat Miron chestor.ig.mir@cdep.ro
Ionescu George george.ionescu@cdep.ro
Ioniţă Antoneta antoneta.ionita@cdep.ro
Itu Cornel cornel.itu@cdep.ro
Kelemen Hunor kelemenhunor@cdep.ro
Korodi Attila attila.korodi@cdep.ro
Leoreanu Laurenţiu-Dan laurentiu.leoreanu@cdep.ro

Lovin Dumitru dumitru.lovin@cdep.ro

Macovei Silviu Nicu silviu.macovei@cdep.ro

Mareş Mara mara.mares@cdep.ro
Márton Árpád-Francisc marton@cdep.ro
Mihalescul Dumitru dumitru.mihalescul@cdep.ro
Mocanu Adrian adrian.mocanu@cdep.ro
Mocioalcă Ion ion.mocioalca@cdep.ro
Moldovan Carmen Ileana carmen.moldovan@cdep.ro
Movilă Petru petru.movila@cdep.ro
Munteanu Ioan ioan.munteanu@cdep.ro
Nicolăescu Gheorghe-Eugen eugen.nicolaescu@cdep.ro
Nicolicea Eugen enicolicea@cdep.ro
Nistor Laurenţiu laurentiu.nistor@cdep.ro
Niţă Mihai nitamihai@cdep.ro

Nosa Iuliu iuliu.nosa@cdep.ro
Olteanu Daniel daniel.olteanu@cdep.ro
Oprea Dumitru dumitru.oprea@cdep.ro
Oros Nechita-Adrian adrian.oros@cdep.ro
Palăr Ionel ionel.palar@cdep.ro
Pambuccian Varujan varujan@cdep.ro
Pirtea Marilen - Gabriel marilen-gabriel.pirtea@cdep.ro
Pistru-Popa Eusebiu-Manea eusebiu.pistru@cdep.ro
Plumb Rovana rovana.plumb@cdep.ro
Ponta Victor-Viorel v.ponta@cdep.ro
Pop Georgian gpop@cdep.ro
Popescu Pavel pavel.popescu@cdep.ro

Preda Cezar-Florin cezar.preda@cdep.ro
Predoiu Marian-Cătălin catalin.predoiu@cdep.ro
Raeţchi Ovidiu Alexandru raetchi@cdep.ro
Roman Florin-Claudiu florin.roman@cdep.ro
Roman Ioan Sorin sorin.roman@cdep.ro
Roşca Lucreţia lucretia.rosca@cdep.ro
Săftoiu Ana Adriana adriana.saftoiu@cdep.ro

Sefer Cristian-George cristian.sefer@cdep.ro
Seres Dénes denes.seres@cdep.ro
Solomon Adrian adrian.solomon@cdep.ro
Stănescu Alexandru alexandru.stanescu@cdep.ro
Steriu Valeriu-Andrei valeriusteriu@cdep.ro
Stroe Ionuţ-Marian ionut.stroe@cdep.ro
Suciu Vasile-Daniel daniel.suciu@cdep.ro
Surgent Marius-Gheorghe mariussurgent@cdep.ro

Şimon Gheorghe gheorghe.simon@cdep.ro
Şişcu George george.siscu@cdep.ro
Şova Lucian lucian.sova@cdep.ro
Ştefan Viorel viorel.stefan@cdep.ro
Ştirbu Gigel-Sorinel gigel.stirbu@cdep.ro
Tabugan Ion ion.tabugan@cdep.ro
Tîlvăr Angel angel.tilvar@cdep.ro
Tomac Eugen eugen.tomac@cdep.ro
Tudose Mihai mihai.tudose@cdep.ro
Turcan Raluca raluca.turcan@cdep.ro
Tuşa Adriana Diana diana.tusa@cdep.ro
Varga Glad-Aurel glad.varga@cdep.ro
Varga Vasile vasile.varga@cdep.ro
Vasile Daniel daniel.vasile@cdep.ro

Vasilică Radu Costin radu.vasilica@cdep.ro
Vlase Petru Gabriel gabriel.vlase@cdep.ro
Voicu Mihai Alexandru mihai.voicu@cdep.ro
Vosganian Varujan varujan.vosganian@cdep.ro

Zisopol Dragoş Gabriel gabriel.zisopol@cdep.ro

avatar
AntiOUG13
Admin

Mesaje : 153
Puncte : 3773
Reputatie : 0
Data de inscriere : 28/02/2017

Vezi profilul utilizatorului http://www.unitischimbam.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum